חללי חרבות ברזל
שמות ההרוגים שהותרו לפרסום
תהילים פרק קל - לעילוי נשמת החללים ולרפואת הפצועים במלחמה
אשִׁ֥יר הַֽמַּעֲל֑וֹת מִמַּעֲמַקִּ֖ים קְרָאתִ֣יךָ יְהוָֽה
באֲדֹנָי֮ שִׁמְעָ֪ה בְק֫וֹלִ֥י תִּהְיֶ֣ינָה אָ֭זְנֶיךָ קַשֻּׁב֑וֹת לְ֝ק֗וֹל תַּחֲנוּנָֽי
גאִם־עֲוֺנ֥וֹת תִּשְׁמָר־יָ֑הּ אֲ֝דֹנָ֗י מִ֣י יַעֲמֹֽד
דכִּֽי־עִמְּךָ֥ הַסְּלִיחָ֑ה לְ֝מַ֗עַן תִּוָּרֵֽא
הקִוִּ֣יתִי יְ֭הוָה קִוְּתָ֣ה נַפְשִׁ֑י וְֽלִדְבָר֥וֹ הוֹחָֽלְתִּי
ונַפְשִׁ֥י לַֽאדֹנָ֑י מִשֹּׁמְרִ֥ים לַ֝בֹּ֗קֶר שֹׁמְרִ֥ים לַבֹּֽקֶר
זיַחֵ֥ל יִשְׂרָאֵ֗ל אֶל־יְה֫וָה כִּֽי־עִם־יְהוָ֥ה הַחֶ֑סֶד וְהַרְבֵּ֖ה עִמּ֣וֹ פְדֽוּת
חוְ֭הוּא יִפְדֶּ֣ה אֶת־יִשְׂרָאֵ֑ל מִ֝כֹּ֗ל עֲוֺנֹתָֽיו
לוחם בגדוד 101, חטיבת הצנחנים, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
לוחם בגדוד שקד, חטיבת גבעתי, נפטר מפצעיו לאחר שנפצע באורח קשה בתאריך 20.7.2024 בקרב בדרום רצועת עזה
וחם מפעיל צמ"ה, חטיבת גבעתי, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
לוחם שריון בגדוד 9, עוצבת 'עקבות הברזל' (401), נפל בקרב בדרום רצועת עזה
חבר כיתת הכוננות ביישוב, נפל בכ"ב בתשרי תשפ"ד
חבר כיתת הכוננות ביישוב, נפל בכ"ב בתשרי תשפ"ד
קצין מודיעין בחטיבת המחקר, נפטר מפצעיו לאחר שנפצע באורח קשה בתאריך 14.07.2024 בפיגוע בצומת ניר צבי שבסמוך לבסיס צריפין במרכז הארץ
לוחם בגדוד 53, עוצבת 'ברק' (188), נפטר מפצעיו לאחר שנפצע באורח קשה בתאריך 30.6.2024 כתוצאה מנפילת כטב"ם במרחב צפון רמת הגולן
נהרגו מפגיעה ישירה מטיל חיזבאללה בזמן שנסעו בכבישי הצפון
קצין הרכב של גדוד 9308, חטיבת אלון (228), נפל בלחימה בצפון
לוחם ביחידת מגלן, עוצבת הקומנדו, נפל בקרב במרכז רצועת עזה
לוחם בגדוד 101, חטיבת הצנחנים, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
סגן מפקד פלוגה ביחידה 8679, עוצבת יפתח (679), נפל בלחימה בצפון
סגן מפקד פלוגה ביחידה 8679, עוצבת יפתח (679), נפל בלחימה בצפון
מפקד מחלקה בגדוד רותם, חטיבת גבעתי, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
מפקד צוות בגדוד 75, עוצבת סער מגולן (7), נפל בקרב בצפון רצועת עזה
נהג משא כבד בגדוד 71, חטיבה 188, נפל בפיגוע דקירה בכרמיאל
סמל מחלקה בגדוד 121, חטיבה 8, נפל בקרב במרכז רצועת עזה
סגן מפקד פלוגה בגדוד 121, חטיבה 8, נפל בקרב במרכז רצועת עזה
נהג מבצעי, נפל במהלך פעילות מבצעית במרחב חטיבת מנשה
לוחם בגדוד 931, חטיבת הנח"ל, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
לוחם בגדוד 890, חטיבת הצנחנים, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
לוחם בגדוד 77, עוצבת 'סער מגולן' (7), נפל בקרב בצפון רצועת עזה
לוחם בגדוד 77, עוצבת 'סער מגולן' (7), נפל בקרב בצפון רצועת עזה
לוחם בגדוד 931, חטיבת הנח"ל, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
מפקד צוות צלפים בסיירת חרוב, חטיבת כפיר, נפל בפעילות מבצעית במרחב חטיבת מנשה
גשש בחטיבה הצפונית באוגדת עזה, חלל צה"ל שנפל בקרב בשבעה באוקטובר וחטוף בידי ארגון טרור
לוחם בגדוד השריון 9212, חטיבת 'אגרוף הברזל' (205), נפל בקרב בדרום רצועת עזה
לוחם בגדוד 9203, חטיבת אלכסנדרוני (3), נפל בקרב במרכז רצועת עזה
לוחם בגדוד 9203, חטיבת אלכסנדרוני (3), נפל בקרב במרכז רצועת עזה
לוחם בסיירת נח"ל (934), חטיבת הנח"ל, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
לוחם בגדוד ההנדסה 601, עוצבת עקבות הברזל (401), נפל בקרב בדרום רצועת עזה
לוחם בגדוד ההנדסה 601, עוצבת עקבות הברזל (401), נפל בקרב בדרום רצועת עזה
לוחם בגדוד 601, עוצבת עקבות הברזל (401), נפל בקרב בדרום רצועת עזה
לוחם בגדוד 601, עוצבת עקבות הברזל (401), נפל בקרב בדרום רצועת עזה
לוחם בגדוד 601, עוצבת עקבות הברזל (401), נפל בקרב בדרום רצועת עזה
לוחם בגדוד 601, עוצבת עקבות הברזל (401), נפל בקרב בדרום רצועת עזה
לוחם בגדוד 601, עוצבת עקבות הברזל (401), נפל בקרב בדרום רצועת עזה
לוחם בגדוד חש"ן 129, חטיבה 8, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
קצין לוחם בגדוד חש"ן 129, חטיבה 8, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
לוחם בהכשרה בסיירת גבעתי, נפטר מפצעיו לאחר שנפצע באורח קשה ב- 10.06.2024 בקרב בדרום רצועת עזה
סגן מפקד פלוגה בגדוד 601, בעוצבת עקבות הברזל (401), נפל בקרב בדרום רצועת עזה
מפקד פלוגה בהכשרה בסיירת גבעתי, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
לוחם בסיירת גבעתי, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
לוחם בהכשרה בסיירת גבעתי, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
לוחם בהכשרה בסיירת גבעתי, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
מפקד ולוחם בימ”מ
רכז מסורת ורוח בגדוד 5030, חטיבת אלון (228), נפל בלחימה בצפון
לוחם בסיירת גבעתי, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
לוחם בגדוד סיור 6828, חטיבת ביסל"ח (828), נפל בקרב בצפון רצועת עזה
לוחם בגדוד נחשון (90), חטיבת כפיר, נפל בפעילות מבצעית במרחב חטיבת שומרון
לוחם בגדוד נחשון (90), חטיבת כפיר, נפל בפעילות מבצעית במרחב חטיבת שומרון
לוחם בגדוד 101, חטיבת הצנחנים, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
לוחם בגדוד 50, חטיבת הנח"ל, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
לוחם בגדוד 50, חטיבת הנח"ל, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
לוחם בגדוד 50, חטיבת הנח"ל, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
לוחם בגדוד נצח יהודה, חטיבת כפיר, נפטר מפצעיו לאחר שנפצע באורח קשה ב-22.5.2024 בקרב בצפון רצועת עזה
לוחם בגדוד רותם, חטיבת גבעתי, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
לוחם בחטיבת כפיר, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
לוחם ביחידת יהל"ם, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
לוחם בחטיבת כפיר, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
מ"פ חץ בגדוד 202, חטיבת הצנחנים, נפטר מפצעיו לאחר שנפצע באורח קשה בתאריך 15.5.2024 בהיתקלות עם מחבלים בצפון רצועת עזה
לוחם בסיירת גבעתי, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
לוחם בסיירת גבעתי, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
חייל בפלוגת התקשוב של חטיבת הצנחנים, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
לוחם בגדוד סיור 6828 , חטיבת ביסל"ח (828), נפל במהלך פעילות מבצעית בעוטף עזה
לוחם בגדוד 202, חטיבת הצנחנים, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
לוחם בגדוד 202, חטיבת הצנחנים, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
לוחם בגדוד 202, חטיבת הצנחנים, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
לוחם בגדוד 202, חטיבת הצנחנים, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
קצין לוחם בגדוד 202, חטיבת הצנחנים, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
לוחם בגדוד 75, עוצבת 'סער מגולן' (7), נפל בקרב בדרום רצועת עזה
נהרג מירי חיזבאללה לכיוון אדמית שבגבול הצפון
עובד חברה קבלנית של משרד הביטחון שנפגע מפגיעת פצמ”ר בגבול עזה
לוחם בגדוד 931, חטיבת הנח"ל, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
לוחם בגדוד 931, חטיבת הנח״ל, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
לוחם בגדוד 931, חטיבת הנח"ל, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
לוחם בגדוד 931, חטיבת הנח"ל, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
לוחם בגדוד 931, חטיבת הנח"ל, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
חולון
לוחם ימ”מ שנפצע בפעילות מבצעית בטול כרם ומאוחר יותר מת מפצעיו
לוחם בגדוד סיור 6551, עוצבת חצי האש (551), נפל במהלך פעילות מבצעית בצפון הארץ
לוחם בגדוד סיור 6551, עוצבת חצי האש (551), נפל במהלך פעילות מבצעית בצפון הארץ
לוחם בגדוד 931, חטיבת הנח"ל, נפל בקרב בעוטף עזה
לוחם בגדוד 931, חטיבת הנח"ל, נפל בקרב בעוטף עזה
לוחם בגדוד שקד, חטיבת גבעתי, נפל בקרב בעוטף עזה
לוחם בגדוד שקד, חטיבת גבעתי, נפל בקרב בעוטף עזה
לוחם במסייעת שריון, בגדוד חש"ן 9232, עוצבת יפתח (679), נפל בקרב במרכז הרצועה
לוחם בגדוד 223, חטיבת כרמלי (2), נפל בקרב במרכז הרצועה
גשש בחטיבה הצפונית, אוגדת עזה, נפל בקרב בצפון הרצועה
סגן מפקד פלוגה בגדוד 8103, חטיבת עציוני (6), נפטר מפצעיו לאחר שנפצע באורח קשה בתאריך 17.4.2024 כתוצאה משיגורים שבוצעו משטח לבנון לעבר ערב על עראמשה
לוחם בהכשרה בביה"ס לקומנדו, עוצבת הקומנדו, נפל בקרב בדרום הרצועה
לוחם בהכשרה בביה"ס לקומנדו, עוצבת הקומנדו, נפל בקרב בדרום הרצועה
לוחם בהכשרה בביה"ס לקומנדו, עוצבת הקומנדו, נפל בקרב בדרום הרצועה
מפקד צוות בביה"ס לקומנדו, שירת ביחידת אגוז, עוצבת הקומנדו, נפל בקרב בדרום הרצועה
לוחם בגדוד 77, עוצבת ׳סער מגולן׳ (7), נפל בקרב בדרום רצועת עזה
לוחם ביחידת אגוז, עוצבת הקומנדו, נפטר מפצעיו לאחר שנפצע בקרב בדרום רצועת עזה ב-29.03.2024
לוחם ביחידת אגוז שבעוצבת הקומנדו, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
לוחם בגדוד 435, חטיבת גבעתי, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
לוחם בגדוד 932, חטיבת הנח"ל, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
לוחם ביחידת דובדבן שבעוצבת הקומנדו, נפל בפעילות מבצעית במרחב חטיבת אפרים
מפקד בחפ"ק מח"ט 401, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
לוחם בגדוד 932 שבחטיבת הנח"ל, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
מנהל עבודה במחלקת טכנולוגיה ואחזקה בבא״ח נח״ל, נהרג בפיגוע בצומת בית קמה
מפקד מחלקה בגדוד 77, עוצבת סער מגולן, חלל צה"ל חטוף בידי ארגון טרור
לוחם בגדוד 77, עוצבת סער מגולן, חלל צה"ל חטוף בידי ארגון טרור
לוחם בפלוגה המסייעת של גדוד 450, חטיבת ביסלמ"ח, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
מפקד חפ"ק מפקד עוצבת הקומנדו, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
לוחם ביחידת עוקץ, חטיבת המרום, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
לוחם בגדוד 17, חטיבת ביסל”ח, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
לוחם בגדוד 450 (הכשרת מפקדי כיתות) של חטיבת ביסל"ח, שירת כלוחם בגדוד 'נחשון' (90), חטיבת כפיר, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
לוחם בגדוד 450 (הכשרת מפקדי כיתות) של חטיבת ביסל"ח, שירת כלוחם בגדוד 'נחשון' (90), חטיבת כפיר, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
לוחם בגדוד 450 (הכשרת מפקדי כיתות) של חטיבת ביסל"ח, שירת כלוחם בגדוד 'נחשון' (90), חטיבת כפיר, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
נרצח בפיגוע הירי בכניסה לעלי. תלמיד הישיבה התיכונית בשומריה. הותיר אחריו הורים ו-5 אחים.
נרצח בפיגוע הירי בכניסה לעלי
מפקד מחלקה בגדוד 'צבר' (432), חטיבת גבעתי, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
מפקד פלוגה בגדוד 'צבר' (432), חטיבת גבעתי, קצין לוחם בשלדג, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
לוחם בגדוד 77, עוצבת סער מגולן (7) , חלל צה"ל חטוף בידי ארגון טרור, נפל בכ"ב בתשרי
לוחם בסיירת גבעתי, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
לוחם בסיירת גבעתי, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
מפקד פלוגה בגדוד שקד (424), חטיבת גבעתי, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
לוחם בגדוד 932, חטיבת הנח"ל, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
לוחם בסיירת צנחנים, נפטר מפצעיו לאחר שנפצע בקרב בדרום רצועת עזה ב-15.02.2024
לוחם בגדוד 202 שבחטיבת הצנחנים, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
חייל בפלס״ם 8119, נהרג בפיגוע בצומת ראם
לוחם בסיירת צנחנים, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
לוחם בגדוד 202, חטיבת הצנחנים, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
בקרית איסוף יבשתי בגדוד 869, 'עוצבת הגליל' (91), נהרגה כתוצאה משיגור שבוצע משטח לבנון לבסיס בצפון הארץ
ממלא מקום מפקד פלוגה בגדוד 630 בחטיבה הדרומית, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
לוחם מילואים בגדוד 630, חטיבה דרומית, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
מפקד גדוד 630, חטיבה דרומית, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
לוחם ביחידת מגלן, חטיבת הקומנדו, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
לוחם מילואים ביחידת מגלן, חטיבת הקומנדו, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
לוחם בחפ"ק סמח"ט, עוצבת חצי האש (551), נפטר היום לאחר שנפצע ב-17.12.2023 בקרב בצפון רצועת עזה,
סגן מפקד גדוד 601, בעוצבת עקבות הברזל (401), חיל ההנדסה הקרבית, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
לוחם בגדוד ההנדסה 924, חטיבת הראל (10), נפל בקרב בדרום רצועת עזה
מפקד פלגה ביחידת שלדג, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
לוחם יס”מ נגב במחוז הדרומי שנפל בקרב בשבעה באוקטובר וגופתו מוחזקת בידי חמאס
לוחם בגדוד הסיור 6646, 'עוצבת שועלי מרום' (646), נפל בקרב בדרום רצועת עזה
מפקד צוות בגדוד הסיור 6646, 'עוצבת שועלי מרום' (646), נפל בקרב בדרום רצועת עזה
קצין לוחם בגדוד 87, חטיבת המחץ (14), נפל בקרב בצפון רצועת עזה
לוחם בגדוד ההנדסה 8170, חטיבת גבעתי, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
לוחם בגדוד 8208 שבחטיבה 261, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
לוחם בגדוד 8202 שבחטיבה 261, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
מפקד כיתה בגדוד 6261 שבחטיבה 261, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
לוחם בגדוד 6261, שבחטיבה 261, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
לוחם בגדוד 8208, חטיבה 261, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
קצין לוחם בגדוד 9206, חטיבה 205, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
מפקד כיתה בגדוד 8208, חטיבה 261, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
קצין לוחם בגדוד 8208, חטיבה 261, נפל בקרב דרום רצועת עזה
לוחם בגדוד 8208, חטיבה 261, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
לוחם בגדוד 8208, חטיבה 261, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
לוחם בגדוד 8208, חטיבה 261, נפל בקרב דרום רצועת עזה
לוחם בגדוד 6261 שבחטיבה 261, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
לוחם בגדוד 8208, חטיבה 261, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
לוחם בגדוד 8208 שבחטיבה 261, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
לוחם בגדוד 8208 שבחטיבה 261, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
לוחם בגדוד 9206 שבחטיבה 205, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
לוחם בגדוד 8208 שבחטיבה 261, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
לוחם בגדוד 8208 שבחטיבה 261, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
מפקד כיתה בגדוד 8208 שבחטיבה 261, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
לוחם בגדוד 6261 שבחטיבה 261, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
מפקד מחלקה בגדוד 202, חטיבת הצנחנים, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
מפקד פלוגה בגדוד 202, חטיבת הצנחנים, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
סמג״ד ב׳ בגדוד 202, חטיבת הצנחנים, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
לוחם בגדוד 77, עוצבת 'סער מגולן' (7), חלל צה״ל חטוף בידי ארגון טרור
לוחם בגדוד 7421, ׳חטיבת קרייתי׳ (4), נפל בקרב בדרום רצועת עזה
לוחם בסיירת גבעתי, נפטר מפצעיו לאחר שנפצע ב-17.01.2024 בקרב בדרום רצועת עזה
לוחם בגדוד 910, חטיבה מרחבית עציון, נפל בתאונת דרכים מבצעית במרכז הארץ
לוחם בסיירת גבעתי, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
נחטף לעזה בבוקר שמחת תורה על ידי חמאס ונרצח בשבי ארגון הטרור הרצחני.
נחטף לרצועת עזה בבוקר שמחת תורה ונרצח בידי חמאס בשבי. הותיר אחריו אישה ושלוש בנות
לוחם בגדוד 87, חטיבת המחץ (14), נפל בקרב בצפון רצועת עזה
לוחם בגדוד 87, חטיבת המחץ (14), נפל בקרב בצפון רצועת עזה
לוחם בפלס"ר 5352, עוצבת ראם (179), נפטר מפצעיו לאחר שנפצע ב-29.12.2023 בקרב במרכז רצועת עזה
לוחם בגדוד 7155, עוצבת ׳חוד החנית׳ (55), נפל בקרב בדרום רצועת עזה
לוחם הגנת יישוב בחטמ"ר 769, נהרג כתוצאה מפגיעת נ"ט בכפר יובל
לוחם בגדוד ההנדסה 603, עוצבת 'סער מגולן' (7), נפל בקרב בדרום רצועת עזה
לוחם בגדוד 5037, חטיבת ‘יפתח׳ (11), נפל בקרב במרכז רצועת עזה
חובש קרבי במפקדת עוצבת ׳הבזק׳ (99), נפל בקרב במרכז רצועת עזה
לוחם בגדוד ההנדסה 8173, חטיבת 'עציוני' (6), נפל בקרב במרכז רצועת עזה
פראמדיק לוחם ביחידת יהל"ם, חיל ההנדסה הקרבית, נפל בקרב במרכז רצועת עזה
קצין הנדסה קרבית ביחידת יהל"ם, חיל ההנדסה הקרבית, נפל בקרב במרכז רצועת עזה
קצין הנדסה קרבית ביחידת יהל"ם, חיל ההנדסה הקרבית, נפל בקרב במרכז רצועת עזה
לוחם ביחידת יהל"ם, חיל ההנדסה הקרבית, נפל בקרב במרכז רצועת עזה
לוחם בגדוד ההנדסה 8219, עוצבת 'חצי האש' (551), נפל בקרב בדרום רצועת עזה
לוחם בגדוד ההנדסה 8173, חטיבת עציוני (6), נפל בקרב במרכז רצועת עזה
לוחם בגדוד ההנדסה 8219, עוצבת 'חצי האש' (551), נפל בקרב בדרום רצועת עזה
לוחם בגדוד 94 שבחטיבת כפיר, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
לוחמת במג”ב איו״ש אשר הייתה ברכב מבצעי שנפגע ממטען בפעילות מבצעית במחנה הפליטים ג'נין שבחטיבה המרחבית ׳מנשה׳
מפקד מגמה בבא״ח נח״ל, חטיבת הנח״ל, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
לוחם ביחידת יהל"ם, חיל ההנדסה הקרבית, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
לוחם בגדוד ההנדסה 601 שבעוצבת 'עקבות הברזל' (401), נפל בקרב בצפון רצועת עזה
לוחם בגדוד 7020, עוצבת 'השרון' (5), נפל בקרב בצפון רצועת עזה
לוחם בגדוד ההנדסה 7101, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
לוחם בגדוד 7810, חטיבת 'יפתח' (11), נפל בקרב במרכז רצועת עזה
לוחם בגדוד ההנדסה 7086, חטיבת גולני, נפל בקרב במרכז רצועת עזה
מפקד צוות בסיירת גבעתי, נפטר מפצעיו לאחר שנפצע ב-22.12.2023 בקרב בדרום רצועת עזה
קצין לוחם בגדוד 7008, עוצבת ׳חצי האש׳ (551), נפל בקרב בצפון רצועת עזה
סגן מפקד גדוד 198, עוצבת 'בני-אור' (460), נפל בקרב במרכז רצועת עזה
מפל״ג שריון בגדוד 52, עוצבת 'עקבות הברזל' (401), נפל בקרב במרכז רצועת עזה
לוחם בגדוד 77, עוצבת ׳סער מגולן׳ (7), נפל בקרב בדרום רצועת עזה
לוחם בגדוד שקד, חטיבת גבעתי, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
לוחם בגדוד שקד, חטיבת גבעתי, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
סגן מפקד פלוגה בגדוד שקד, חטיבת גבעתי, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
מפקד פלוגה בגדוד 931, חטיבת הנח"ל, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
קצין בגדוד 931, חטיבת הנח"ל, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
לוחם בגדוד 450, חטיבת ביסל"ח, נפל בקרב ברצועת עזה
לוחם בגדוד 71, עוצבת 'ברק' (188), נפטר מפצעיו לאחר שנפצע במהלך פעילות מבצעית בצפון הארץ ב22.12.2023
לוחם שריון בגדוד 7029, עוצבת ראם (179), נפל בקרב בדרום רצועת עזה
לוחם בגדוד 8104, עוצבת ראם (179), נפל בקרב בדרום רצועת עזה
לוחם בגדוד 50 שבחטיבת הנח"ל, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
לוחם שיריון בחטיבת המחץ (14), נפל בקרב בצפון רצועת עזה
קצין שריון בגדוד 79 שבחטיבת המחץ (14), נפל בקרב ברצועת עזה
לוחם בגדוד ההנדסה 603 שבעוצבת 'סער מגולן' (7), נפל בקרב בדרום רצועת עזה
מפקד כיתה בגדוד ההנדסה 603, עוצבת 'סער מגולן' (7), נפל בקרב בדרום רצועת עזה
פראמדיק בעוצבת 'געש' (36) , לחם עם גדוד 77, עוצבת 'סער מגולן' (7), נפל בקרב בדרום רצועת עזה
לוחם בגדוד ההנדסה 603, עוצבת 'סער מגולן' (7), נפל בקרב בדרום רצועת עזה
לוחם בגדוד ההנדסה 603, עוצבת 'סער מגולן' (7), נפל בקרב בדרום רצועת עזה
לוחם בגדוד 6646, עוצבת 'שועלי מרום' (646), נפל בקרב במרכז רצועת עזה
לוחם בגדוד 6646, עוצבת 'שועלי מרום' (646), נפל בקרב במרכז רצועת עזה
לוחם בגדוד 7810, חטיבת 'יפתח' (11), נפל בקרב במרכז רצועת עזה
חובש קרבי בגדוד 7810, חטיבת 'יפתח' (11), נפל בקרב במרכז רצועת עזה
מפקד צוות בסיירת נח"ל, נפל בקרב ברצועת עזה
לוחם בגדוד 6623, עוצבת 'חוד החנית' (55), נפל בקרב בדרום רצועת עזה
לוחם בגדוד 6623, עוצבת 'חוד החנית' (55), נפל בקרב בדרום רצועת עזה
לוחם בסיירת גבעתי , נפל בקרב בדרום רצועת עזה
לוחם בסיירת גבעתי, נפל אתמול בקרב בדרום רצועת עזה
לוחם בגדוד 71, עוצבת ׳הברק׳ (188), נפל במהלך פעילות מבצעית כתוצאה מהשיגורים שבוצעו משטח לבנון במרחב שתולה
לוחם בגדוד הנדסה 7071, חטיבת קרייתי (4), נפל בקרב בדרום רצועת עזה
צוער בגדוד 'גפן', בית הספר לקצינים, שירת כלוחם ביחידה הטקטית לחילוץ מיוחד (669), נפל בקרב בצפון רצועת עזה
צוער בגדוד 'גפן', בית הספר לקצינים, שירת כלוחם בסיירת צנחנים, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
צוער בגדוד 'גפן', בית הספר לקצינים, שירת כמפקד כיתה בבא"ח גבעתי, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
לוחם בגדוד 931, חטיבת הנח"ל, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
מנהל שטח אש, נהרג בהיתקלות עם מחבלים שחדרו מגבול לבנון
סגן מפקד עוצבת ברעם
מפקד נמר ביחידת הסיוע המנהלתי, חטיבת גבעתי, נפל בקרב ברצועת עזה
קצין לוחם בגדוד 363, חטיבת ׳הראל׳ (10), נפל בקרב בדרום רצועת עזה
לוחם בגדוד 7008, ׳עוצבת חצי האש׳ (551), נפל בקרב בצפון רצועת עזה
סגן מפקד פלגה ביחידת יהל"ם, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
לוחם בגדוד 6551, בעוצבת 'חצי האש' (551), נפל בקרב בצפון רצועת עזה
מפקד צוות ביחידת יהל"ם, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
מפקד צוות בסיירת גבעתי, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
לוחם בגדוד הנדסה 8163, פיקוד הדרום, נפל בקרב ברצועת עזה
לוחם ביחידת יהל"ם, חיל ההנדסה הקרבית, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
לוחם ביחידת דובדבן, עוצבת הקומנדו, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
לוחם ביחידת דובדבן, חטיבת הקומנדו, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
לוחם ביחידת מגלן, חטיבת הקומנדו. נפטר מפצעיו לאחר שנפצע באורח קשה ב-14.12.2023 בקרב בדרום רצועת עזה
לוחם שיריון בגדוד 46, עוצבת 'עקבות הברזל' (401), נפל בקרב בצפון רצועת עזה,
נחטף בידי ארגון הטרור חמאס ונורה בשוגג על ידי חיילי צה”ל בשכונת שג'עייה
נמלטה ממסיבת הטבע ברעים ונחטפה בידי ארגון הטרור חמאס
נחטף בידי ארגון הטרור חמאס ונורה בשוגג על ידי חיילי צה”ל בשכונת שג'עייה
נחטף בידי ארגון הטרור חמאס בבוקר שמחת תורה ונורה בשוגג על ידי חיילי צה”ל בשכונת ש'געייה
לוחם בגדוד 6623, עוצבת 'חוד החנית' (55), נפל בקרב בדרום רצועת עזה
לחם במסגרת יחידת הניוד המבצעי (הבלנ"ם), שירת כלוחם איסוף ייעודי בשייטת 13, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
לוחם שיריון בגדוד 129, חטיבה 8, נפל בפעילות מבצעית במרחב מרגליות
לוחם בגדוד ההנדסה 710, עוצבת 'ראם' (179), נפל בקרב בצפון רצועת עזה
מפקד טנק בגדוד 9, עוצבת 'עקבות הברזל' (401), נפל בקרב בדרום רצועת עזה
נהג במת"ק ארז, נרצח בשבי חמאס
מש"ק תיאום וקישור במת"ק ארז, נרצח בשבי חמאס
לוחם בגדוד ההנדסה 603, 'עוצבת סער מגולן' (7), נפל בקרב בדרום רצועת עזה
לוחם שריון בגדוד 8104, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
נחטפה מהמסיבה ברעים בעודה פצועה ונרצחה בשבי חמאס
מפקד חפ"ק מח"ט גולני, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
לוחם בגדוד 51, חטיבת גולני, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
לוחם ביחידה הטקטית לחילוץ מיוחד (669), נפל בקרב בצפון רצועת עזה,
מפקד פלגת לוחמים ביחידה הטקטית לחילוץ מיוחד (669), נפל בקרב בצפון רצועת עזה
מפקד מחלקה בגדוד 51 שבחטיבת גולני, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
לוחם בגדוד 614, בית הספר להנדסה קרבית, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
לוחם בגדוד 51 שבחטיבת גולני, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
מפקד פלוגה בגדוד 51 שבחטיבת גולני, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
מפקד פלוגה בגדוד 13 שבחטיבת גולני, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
מפקד גדוד 13 שבחטיבת גולני, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
לוחם בגדוד 699, עוצבת 'חצי האש' (551), נפטר מפצעיו ב-11.12.2023 לאחר שנפצע באורח אנוש ב-20.11.2023 בצפון רצועת עזה
לוחם בגדוד 8111, חטיבה 5, נפל בקרב ברצועת עזה
מפקד מחלקה בגדוד 8111, חטיבה 5, נפל בקרב ברצועת עזה
קצין הדרכה בגדוד 8111, חטיבה 5, נפל בקרב ברצועת עזה
קצין הדרכה באוגדה 36, נפל בתאונת דרכים צבאית בדרום הארץ
קצין הדרכה בגדוד 8111, חטיבה 5, נפל בקרב ברצועת עזה
קשר פלוגתי בגדוד 8111, חטיבה 5, נפל בקרב ברצועת עזה
לוחם בגדוד 2855, עוצבת ׳חוד החנית׳ (55), נפל בקרב ברצועת עזה
צוער בגדוד גפן, בית הספר לקצינים, שירת כלוחם ביחידת 669, נפטר מפצעיו לאחר שנפצע באורח קשה ביום שישי האחרון (08.12.2023)
לוחם בגדוד הנדסה 603, בעוצבת 'סער מגולן' (7), נפל בקרב בדרום רצועת עזה
לוחם בגדוד 6623, עוצבת ׳חוד החנית׳ (55), נפל בקרב בדרום רצועת עזה
לוחם בגדוד 6623, עוצבת ׳חוד החנית׳ (55), נפל בקרב בדרום רצועת עזה
לוחם בגדוד 12, שבחטיבת גולני, נפל בקרב ברצועת עזה
לוחם שיריון בגדוד 53, שבעוצבת 'ברק' (188), נפל בקרב ברצועת עזה
מפקד טנק בגדוד 53, שבעוצבת 'ברק' (188), נפל בקרב ברצועת עזה
לוחם בגדוד 699, עוצבת 'חצי האש' (551), נפל בקרב בצפון רצועת עזה
לוחם בגדוד ההנדסה 271, חטיבת המחץ (14), נפל בקרב בדרום רצועת עזה
לוחם בגדוד הסיור 6623, עוצבת 'חוד החנית' (55), נפל בקרב בדרום רצועת עזה
לוחם בגדוד 699, עוצבת 'חצי האש' (551), נפל בקרב בצפון רצועת עזה
מפקד לוחם בגדוד 8173, חטיבת עציוני (6), נפל בקרב ברצועת עזה
לוחם ביחידת דובדבן שבחטיבת הקומנדו, נפטר מפצעיו לאחר שנפצע בקרב ב-5.12.23 בדרום רצועת עזה
לוחם וסמל מחלקה בסיירת צנחנים שבחטיבת הצנחנים, נפל בקרב במרכז רצועת עזה
לוחם פלס"ר באגד לוגיסטי 6036, נפל בקרב ברצועת עזה
מפקד יחידת איתור נעדרים בעוצבת האש (אוגדה 98), נפל בתאונת דרכים צבאית בדרום הארץ
לוחם שיריון בגדוד 82, שבעוצבת 'סער מגולן' (7), נפל בקרב ברצועת עזה
לוחם בגדוד 7008, שבעוצבת 'חצי האש' (551), נפל בקרב ברצועת עזה
מפקד כיתה בפלוגת הסיור של חטיבת האש (215), נפל בקרב ברצועת עזה
לוחם בפלוגת סיור בגדוד 6261, חטיבה 261, נפל בקרב ברצועת עזה
סגן מפקד פלוגה בגדוד 53, שבעוצבת 'ברק' (188), נפל בקרב ברצועת עזה
קצין שריון לוחם בגדוד 53, שבעוצבת 'ברק' (188), נפל בקרב ברצועת עזה
לוחם שריון בגדוד 53 שבעוצבת 'ברק' (188) נפל בקרב ברצועת עזה
לוחם שריון בגדוד 53 שבעוצבת 'ברק' (188), נפל בקרב ברצועת עזה
לוחם בחטיבה 401 ('עוצבת עקבות הברזל'), חיל ההנדסה הקרבית, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
לוחם בגדוד 6655 שבחטיבה 55 ('עוצבת חוד החנית'), נפל בקרב בצפון רצועת עזה
לוחם בחטיבה 401 ('עוצבת עקבות הברזל'), חיל ההנדסה הקרבית, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
נמלט מאזור המסיבה ברעים והספיק לעדכן את קרוביו שיורים עליו
הותיר אחריו אישה, ילדים ונכדים
נחטפה כשיצאה להליכת בוקר בקיבוץ, במתקפת השביעי לאוקטובר
לוחם בגדוד 82, חטיבה 7 ('עוצבת סער מגולן'), נפל בקרב במרכז רצועת עזה
לוחם בגדוד 932, חטיבת הנח"ל, מת מפצעיו אמש לאחר שנפצע בקרב ב-14.11.23 בצפון רצועת עזה
מפקד חטיבה דרומית, נפל בקרב ב-7 באוקטובר, חלל צה"ל חטוף בידי ארגון טרור
לוחם בגדוד 77, עוצבת סער מגולן (7), חלל צה"ל חטוף בידי ארגון טרור
חפ"ק מפקד חטיבה, חלל צה"ל חטוף בידי ארגון טרור, בן 19 בנופלו
סמ"ר תומר יעקב אחימס, קשר מפקד חטיבה, חלל צה"ל חטוף בידי ארגון טרור
לוחם בגדוד שקד שבחטיבת גבעתי, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
מפקד צוות בסיירת גולני, חטיבת גולני, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
קצין לוחם בסיירת גבעתי שבחטיבת גבעתי, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
לוחם בגדוד רותם שבחטיבת גבעתי, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
לוחם בסיירת גבעתי, חטיבת גבעתי, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
לוחם בגדוד 890, חטיבת הצנחנים, נפל בפעילות מבצעית בצפון רצועת עזה
לוחם בגדוד 890, חטיבת הצנחנים, נפל בפעילות מבצעית בצפון רצועת עזה
קצין בגדוד שקד, חטיבת גבעתי, נפל בקרב ברצועת עזה
לוחם בגדוד צבר, חטיבת גבעתי, נפל בקרב ברצועת עזה
קצין בגדוד 8159 של חיל התותחנים
סמב"ץ בגדוד 8717, חטיבה 261, נפל בקרב בצפון רצועת עזה,
לוחם בבגדוד 8717, חטיבה 261, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
לוחם בגדוד 101 שבחטיבת הצנחנים, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
מפקד צוות ביחידת יהל”ם, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
מפקד פלוגה בגדוד 101 שבחטיבת הצנחנים, נפל בקרב ברצועת עזה
לוחם בגדוד 101, חטיבת הצנחנים, נפל בקרב ברצועת עזה
לוחם בסיירת נח"ל, חטיבת הנח"ל, נפל בקרב ברצועת עזה
מפקד מחלקה בגדוד 52 שבעוצבת 'עקבות הברזל' (401), נפל בקרב ברצועת עזה
חובש קרבי בגדוד 46 שבעוצבת 'עקבות הברזל' (401), נפל בקרב ברצועת עזה
פרמדיק בחטיבה הדרומית באוגדת עזה
לוחם בגדוד ארז, חיל המשטרה הצבאית, נפל בפיגוע במחסום המנהרות בירושלים
סגן מפקד פלוגה בגדוד 202, חטיבת הצנחנים, נפל במהלך פעילות מבצעית בצפון רצועת עזה
מפקד מחלקה בגדוד 52, חטיבה 401 (עוצבת עקבות הברזל), נפל בקרב בצפון רצועת עזה.
מפקד מחלקה בגדוד 601, חטיבה 401 (עוצבת עקבות הברזל), נפל בקרב בצפון רצועת עזה.
סגן מפקד פלוגה בגדוד 9217 שבחטיבת הנגב (12), נפל בקרב בצפון רצועת עזה
סגן מפקד פלוגה בגדוד שקד שבחטיבת גבעתי, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
קרית איסוף יבשתי בגדוד 414, חיל הגנת הגבולות, חללת צה"ל חטופה בידי ארגון טרור
לוחם בגדוד 6863, חטיבת הנגב (12), נפל בקרב בצפון רצועת עזה
מפקד כיתה בגדוד 906, ביסל״ח, שירת כלוחם בסיירת חרוב, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
קצין לוחם ביחידת מגלן, חטיבת הקומנדו, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
לוחם ביחידת אגוז, חטיבת הקומנדו, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
לוחם בגדוד 202, בחטיבת הצנחנים, נפטר מפצעיו לאחר שנפצע בקרב במרכז רצועת עזה
לוחם ביחידת הסיוע המנהלתי 5084, חטיבת גבעתי, נפל במהלך פעילות מבצעית בצפון רצועת עזה
רס"ר (במיל') סרגיי שמרקין
לוחם בגדוד 697 שבחטיבה 551, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
מ”פ בגדוד 697 שבחטיבה 551, שירת כמפקד פלגה ביחידת שלדג, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
לוחם בגדוד 697 שבחטיבה 551, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
חובש קרבי בגדוד 52 שבעוצבת 'עקבות הברזל' (401), נפל במהלך פעילות מבצעית בצפון רצועת עזה
תצפיתנית בגדוד 414, חיל הגנת הגבולות
לוחם ביחידת שלדג, נפל בקרב בעומק רצועת עזה
לוחם הנדסה בגדוד 8219, חטיבה 551, נפל בקרב במרכז רצועת עזה
לוחם בגדוד 931, חטיבת הנח״ל, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
לוחם ביחידת שלדג, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
לוחם שריון בגדוד 52 שבעוצבת 'עקבות הברזל' (401), נפל בקרב בצפון רצועת עזה
לוחם שריון בגדוד 9 שבעוצבת 'עקבות הברזל' (401), נפל בקרב בצפון רצועת עזה
מפקד טנק בגדוד 71 שבעוצבת 'ברק' (188), נפטר מפצעיו לאחר שנפצע כתוצאה מהתהפכות טנק בצפון הארץ
לוחם בסיירת נח״ל, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
פרמדיק לוחם ביחידת שלדג, נפל בקרב בצפון רצועת עזה.
לוחם בסיירת גבעתי, נפל בקרב בצפון רצועת עזה.
לוחם בסיירת גבעתי, נפל בקרב בצפון רצועת עזה.
מפקד פלוגה בסיירת גבעתי, נפל בקרב בצפון רצועת עזה.
תצפיתנית בגדוד 414 שבחיל הגנת הגבולות
לוחם בגדוד 8170 שבחיל ההנדסה הקרבית, נפל בקרב ברצועת עזה
מפקד מחלקה בגדוד 195 שבעוצבת בני-אור (460)
לוחם בגדוד 52 שבעוצבת עקבות הברזל (401)
לוחם בגדוד 52 שבעוצבת עקבות הברזל (401)
נהג טנק בגדוד 9 שבעוצבת עקבות הברזל (401), נפל בקרב בצפון רצועת עזה
לוחם בגדוד 101, חטיבת הצנחנים, נפטר מפצעיו לאחר שנפצע בקרב בצפון רצועת עזה
מפקד כיתה בגדוד 9221, חטיבת אפרים, נהרג בפיגוע ירי סמוך ליישוב עינב במרחב חטיבת מנשה
מפקד טנק בגדוד 52 שבעוצבת עקבות הברזל (401), נפל בקרב בצפון רצועת עזה
לוחם בגדוד צבר, חטיבת גבעתי, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
חובש קרבי בגדוד צבר, חטיבת גבעתי, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
מ"מ בגדוד חי"ר 7007 שבחטיבת הראל, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
מפקד גדוד 53, עוצבת הברק, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
חובש קרבי בגדוד 749, חטיבת ביסל"ח, נפל בפעילות מבצעית בעוטף עזה
מפקד מחלקה בגדוד צבר, חטיבת גבעתי, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
מפקד כיתה, לוחם גבעתי נפל בקרב מול מחבלי החמאס בעזה.
מפקד כיתה בגדוד צבר, חטיבת גבעתי, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
לוחם בגדוד צבר, חטיבת גבעתי, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
לוחם בגדוד צבר, חטיבת גבעתי, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
לוחם בגדוד צבר, חטיבת גבעתי, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
לוחם בגדוד צבר, חטיבת גבעתי, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
לוחם בגדוד צבר, חטיבת גבעתי, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
מפקד כיתה בגדוד צבר, חטיבת גבעתי, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
לוחם בגדוד 77, עוצבת ”סער מגולן”, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
קצין לוחם בגדוד 77, עוצבת ”סער מגולן”, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
לוחם בסיירת גבעתי, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
לוחם בסיירת גבעתי, נפל בקרב בצפון רצועת עזה
נרצחה במסיבת הטבע ברעים
לוחם שריון בגדוד 71, נהרג כתוצאה מהתהפכות טנק בצפון הארץ
מפקד הספקה פיקודי, פיקוד הדרום, נפל ב-25.10.
מפקד הפלוגה הכירורגית בחטיבה 401, נפל ב-10.10
סמלת מבצעים מהחטיבה הצפונית
לוחם בסיירת נח"ל, חטיבת הנח"ל. מת מפצעיו ב- 26.10 לאחר שנפצע בקרב ב-7.10
מנהל עבודה לוגיסטי בגדוד 51, חטיבת גולני
לוחם צמ”ה בחטיבה הדרומית, חיל ההנדסה הקרבית. נפל בפעילות מבצעית באזור כיסופים
נפל בפעילות מבצעית בצפון הארץ כתוצאה מירי נ”ט
חבר כיתת הכוננות ביישוב
לוחם ביחידה המטכ”לית לאבטחת אישים
רבש”ץ היישוב
שוטר קהילתי בתחנת שדרות, אשר פעל בעוז ובחירוף נפש בחזית הלחימה מול האויב בתחנת המשטרה בשדרות
לוחם ביחידת מתפ"א
לוחם ביחידת מתפ"א
לוחם ביחידת מתפ"א
לוחם בגדוד 13, חטיבת גולני
מפקד צוות בגדוד 75, עוצבת סער מגולן, נפל בפעילות מבצעית כתוצאה מירי נ”ט סמוך למוצב נורית
רבש”צ היישוב עין השלושה, נפל בתאריך 08/10
מפקדת כיתת טירונים בבסיס מפרשית, נפלה בתאריך 07/10
חבר כיתת הכוננות
חבר כיתת כוננות בישוב
חבר כיתת כוננות בישוב
לוחם בגדוד 8111, חטיבה 5
טבח בגדוד 411, חטיבה 282
רבש”ץ כפר עזה
חבר כיתת כוננות ביישוב
לוחמת סנפיר בפלגה 914
אגף התקשוב
לוחם בגדוד 75, עוצבת סער מגולן
חבר כיתת כוננות ביישוב
רבש״ץ ביישוב
חבר כיתת הכוננות ביישוב
חבר כיתת כוננות ביישוב
מפקדת כיתת טירונים בבה״ד 7, אגף התקשוב
קצין באגף המודיעין
מפקד מחלקה בגדוד צבר, חטיבת גבעתי
סמלת מבצעים בחטיבה הצפונית
לוחם בסיירת חטיבת גולני
לוחם בגדוד 13, חטיבת גולני
מפקד כיתה בגדוד 450, ביסל״ח
תצפיתנית בגדוד 414, חיל הגנת הגבולות
חבר כיתת הכוננות הישוב
חבר כיתת כוננות ביישוב
חבר כיתת הכוננות בישוב
שש בחטיבה הצפונית באוגדת עזה
חבר כיתת הכוננות ביישוב
לוחם בגדוד 7037 בחטיבת שומרון, נהרג בפעילות מבצעית בחטיבת שומרון
סייר תנועה בתחנת אופקים, מחוז דרום.
סגן מפקד פלגה ביחידה לתיאום פעולות אכיפה (מתפ"א)
מפקד זרוע תשתיות ביחידת יואב, מחוז דרום
נפל בקרב ברעים, תושב אשקלון, הותיר אחריו הורים, אישה וארבעה ילדים
לוחם ביחידת מגלן, חטיבת הקומנדו
חבר בכיתת כוננות
נהג בחטיבה הדרומית
לוחם בגדוד 13, חטיבת גולני
לוחם בגדוד 50, חטיבת הנח”ל
סגן רבש”ץ
חבר כיתת כוננות
לוחם בגדוד 51, חטיבת גולני
לוחם בסיירת נח”ל, חטיבת הנח”ל
קצין בכיר באוגדת איו”ש
לוחם בסיירת נח”ל, חטיבת הנח”ל
חבר כיתת כוננות
מפקד כיתה בגדוד 13, חטיבת גולני
נהרגה במתקפת הרקטות על שדרות במהלך מלחמת חרבות ברזל
לוחם מילואים ביחידת מגלן בחטיבת הקומנדו
חוקרת בימ"ר נגב, אשר פעלה בעוז ובחירוף נפש בחזית הלחימה מול האויב בקיבוץ רעים
לוחם ביחידה לתיאום פעולות אכיפה (מתפ״א), אשר פעל בעוז ובחירוף נפש בחזית הלחימה מול האויב ביישוב בארי
מפקדת מחלקה ביחידת הסיירות, מג"ב מרכז
בקרית איסוף יבשתי בגדוד 414, חיל הגנת הגבולות
טכנאי מערכות הגנה בחטיבה צפונית
לוחם בגדוד 13, חטיבת גולני
לוחם איסוף בגדוד 414 , חיל הגנת הגבולות
מפקד כיתה בגדוד 603 חיל ההנדסה הקרבית
חובשת בחטיבה צפונית
מש”ק סיור בגדס”ר חטיבת עציוני
בקרית איסוף יבשתי בגדוד 414 חיל הגנת הגבולות
לוחם בגדוד 13, חטיבת גולני
לוחם בגדוד 51, חטיבת גולני
בקרית איסוף יבשתי בגדוד 414, חיל הגנת הגבולות
קצין מודיעין המידע בגדוד 77, חטיבה 7
לוחם בגדוד 101 חטיבת הצנחנים
בקרית איסוף יבשתי בגדוד 414, חיל הגנת הגבולות
נגד לוגיסטיקה במפקדת חטיבת גולני
טכנאי אלקטרומכניקה ביחידת מורן,עוצבת קלע דוד
תותחן בגדוד 77 חטיבה 7
חבר כיתת הכוננות
לוחם בגדוד 13 חטיבת גולני
נהג משא כבד בגדוד 947, מערך ההגנה האווירית
מש”ק לוגיסטיקה ביחידת מתאם פעולות הממשלה בשטחים
לוחם בגדוד 13, חטיבת גולני
מערך ההגנה האווירית
לוחם בגדוד 890, חטיבת צנחנים
לוחם איסוף בגדוד 414, חיל הגנת הגבולות
טכנאית מערכות הספק ובקרה בלהק ציוד בחיל האוויר
מפקד מחלקה בגדוד 202 חטיבת הצנחנים
פלס בחטיבה מרחבית פארן
בקרית איסוף יבשתי בגדוד 414, חיל הגנת הגבולות
לוחם בגדוד 13, חטיבת גולני
בקרית איסוף יבשתי מגדוד 414, חיל הגנת הגבולות
קצין בביה״ס ללוט״ר
לוחם בגדוד 51, חטיבת גולני
מפקדת מחלקה בגדוד 414, חיל הגנת הגבולות
קצין הקשר הגדודי של גדוד 13, חטיבת גולני
לוחם איסוף בגדוד 414 חיל הגנת הגבולות
צוללן בשייטת 13
מפקד מחלקה בגדוד 51, חטיבת גולני
מפקד מחלקה בגדוד 13, חטיבת גולני
קצין מטה בגדוד 196, חטיבה 460
בקרית איסוף יבשתי בגדוד 414, חיל הגנת הגבולות
לוחם איסוף בגדוד 414, חיל הגנת הגבולות
לוחם בגדוד 13, חטיבת גולני
לוחם בהכשרה בבא״ח צנחנים
לוחם ביחידת אגוז, חטיבת הקומנדו
בקרית איסוף יבשתי בגדוד 414, חיל הגנת הגבולות
חבר בכיתת הכוננות
חייל בחטיבה הטכנולוגית ליבשה
מפקד כיתה בגדוד 450 ביסל״ח
לוחם ביחידת דובדבן, חטיבת הקומנדו
עורכת בתאגיד השידור הציבורי, נרצחה במסיבה ברעים
פראמדיקית מד”א שנפלה בקרב על הקיבוץ
נפל בקרב סמוך למחסום ארז
חובש בכיר במד"א
חובש קרבי בגדוד 221, חטיבת כרמלי
קרב בעוטף עזה
לוחם ביחידת דובדבן, חטיבת הקומנדו
חבר כיתת הכוננות בכרם שלום
לוחם בגדוד 51 חטיבת גולני
חבר כיתת הכוננות בשלומית
מאבטח מתקנים במתפ”ש
לוחם בגדוד 13 חטיבת גולני
לוחם בסיירת נח”ל
לוחם בגדוד 13, חטיבת גולני
לוחם מגדוד 13, חטיבת גולני
לוחם בגדוד 13, חטיבת גולני
קצין לוחם ביחידת מגלן, חטיבת הקומנדו
בקרית איסוף יבשתי בגדוד 414 בחיל הגנת הגבולות
לוחם בסיירת גולני
מפקד כיתה בגדוד 13 חטיבת גולני
לוחם בסיירת נח”ל
לוחם ביחידת אגוז חטיבת הקומנדו
לוחם בגדוד 101 חטיבת הצנחנים
לוחם בסיירת נח”ל
קצינת הדרכה בגדוד 947 של מערך ההגנה האווירית
לוחם בגדוד 7008 עוצבת חצי האש
לוחם בגדוד 51 חטיבת גולני
לוחם בגדוד 92 חטיבת כפיר
לוחם בגדוד 51 חטיבת גולני
לוחם בגדוד 13 חטיבת גולני
קצין לוחם בגדוד 202 חטיבת הצנחנים
לוחם ביחידת אגוז
לוחם בגדוד 7008 עוצבת חצי האש
לוחם בגדוד 94 חטיבת כפיר
רופא לוחם בגדוד 7008 עוצבת חצי האש
לוחם בגדוד 101 חטיבת הצנחנים
נהג בחטיבה הדרומית באוגדת עזה
לוחם בגדוד 51 חטיבת גולני
מתכנת במפקדת פיקוד ההכשרות והאימונים
קצינת אבטחה ביחידת הבקרה האווירית
מפקד כיתה בגדוד 51 חטיבת גולני
מפקד מחלקה בגדוד 51 חטיבת גולני
לוחם בגדוד 101 חטיבת הצנחנים
חייל במפקדת אוגדת עזה
בקרית איסוף יבשתי בגדוד 414
לוחם ביחידת אגוז, נהרג בהיתקלות עם מחבלים שחדרו מגבול לבנון
מנהל שטח אש 150, נהרג בהיתקלות עם מחבלים שחדרו מגבול לבנון
סיירת בתחנת שדרות, מחוז דרום
לוחם ביחידה המיוחדת ללוחמה בטרור (ימ"מ).
לוחם במנהלת תיאום פעולות (מתפ"א)
סייר הוצאה לפועל בלכיש, מחוז דרום
סייר תנועה בתחנת שדרות, מחוז דרום
סגן ראש משרד סיור בתחנת אופקים, מחוז דרום
מפקד כיתה בגדוד חי”ר קל
נהג אמבולנס בגדוד 51
קצין במפקדת קצין חי"ר וצנחנים ראשי
רגם קשת בגדוד 50
טבח בגדוד 51
רגם קשת מגדוד 50
לוחם בגדוד 51
לוחם בגדוד 51
לוחם ביחידת דובדבן
מדריך לוט"ר בביה"ס ללוט"ר
לוחם בגדוד 13 של חטיבת גולני
לוחם ביחידת אגוז
רכזת אמצעי תקשוב
סגן רבש”צ המושב
לוחם בסיירת מטכ"ל
לוחם הגנת יישוב
לוחם בגדוד 13
לוחם בגדוד 890
לוחם ביחידה הרב מימדית
לוחם בגדוד 51
לוחם בסיירת נח"ל
קצין לוחם בסיירת מטכ”ל
מט"ק מרכבה מגדוד 77
לוחם בגדוד 13
טען מרכבה בגדוד 77
מפקד כיתה במגלן
סגן מפקד סיירת הנח”ל
לוחם בגדוד איסוף 414
מפקד הפלס"ם בגדוד 51
סמלת מבצעים במחוז דרום של פיקוד העורף
חייל במפקדת אוגדה 143
לוחם בגדוד 13
חובשת בחטיבה הצפונית
מפקד מחלקה בגדוד 13
לוחם בגדוד 13
לוחם בגדוד 13
חייל במפקדת אוגדה 143
.סגן מפקד צוות בתחנת כיבוי באר שבע, שנפל במהלך אירועי המלחמה בדרום.
מפקד כיתה בגדוד 50
מפקדת צוות ברוכב שמיים
לוחם בגדוד 13
לוחם בגדוד בר
קצינה במחוז דרום פיקוד העורף
פקד פלוגה בסיירת נח״ל
לוחם בגדוד 13
לוחם בגדוד 13
לוחם בסיירת מטכ״ל
חייל במתפ״ש
טכנאי נמ״ר בגדוד 601
לוחם בחטיבת צנחנים
לוחם בגדוד 13, חטיבת גולני
חבר כיתת הכוננות ביישוב
חבר כיתת הכוננות ביישוב
רבש"ץ היישוב
חבר כיתת הכוננות ביישוב
סייר ביס״מ נגב, מחוז דרום
סייר בתחנת שדרות, מחוז דרום
לוחם היחידה המיוחדת ללוחמה בטרור אשר פעל בעוז ובחירוף נפש בחזית הלחימה מול האויב
מפקד פלוגה בסיירת מטכ
לוחם בגדוד 12 של חטיבת גולני
לוחם בגדוד 13 של חטיבת גולני
מפקד צוות ביהל״ם
מדריך לוט״ר
לוחם בסיירת נח״ל
מפקד כיתה בבא
ע' קצין הנדסה חטיבתי בחטמ
לוחם בגדוד 13 של חטיבת גולני
קצין תקשוב ביחידה הרבמ
חייל מנהלה בגדוד 51 של חטיבת גולני
לוחם בסיירת מטכ"ל
מפק״ץ בביה״ס ללוט״ר
לוחם בגדוד 51 של חטיבת גולני
קצין לוגיסטיקה של חטיבה 460
מפקד בי״ס לוט״ר
בלש יחידה מרכזית (ימ"ר) נגב, מחוז דרום
סייר עירוני בתחנת שדרות, מחוז דרום
קצין סיור תחנת עיירות יחידת יואב, מחוז דרום
פקד
רב פקד
מנכ"ל מיזם 929
לוחם ביחידת דובדבן, נפל כשנלחם בגבורה בקרב באופקים.
לוחם בסיירת נח”ל
סמב”צית במפקדת מחוז דרום
לוחם שלדג
לוחם בסיירת מטכ”ל
לוחם בשלדג
בוחן צ”י בטנ”א מחוז דרום
תצפיתנית בגדוד איסוף 414
לוחם בסיירת צנחנים
לוחם בגדוד 77 חטיבה 7
לוחם בסיירת מטכ”ל
לוחם בגדוד 13 גולני
לוחם בגדוד 13
מפקד מחלקת סיור ביחידת שלדג
מפקד מחלקה בגדוד 51 בחטיבת גולני
לוחם ביחידת אגוז
לוחם ביחידת דובדבן
לוחם בגדוד 51
מפקד פלגה ביחידת שלדג
לוחם ביחידת שלדג
מפקד כיתה בבא”ח צנחנים
מפקד פלוגה בגדוד 931 בחטיבת הנח”ל
מפקד כיתה בבא”ח צנחנים
קצין בקרקל
מפקד היחידה הרב מימדית
לוחמת היחידה לבט”פ במג”ב דרום
סייר בתחנת עיירות, מחוז דרום
בלש בתחנת באר שבע, מחוז דרום
בלש בתחנת רהט, מחוז דרום
לוחם ביחידת המסתערבים מג"ב דרום
חבלן מחוז דרום
ראש מטה לוגיסטי בתחנת שדרות, מחוז דרום
בלש בתחנת רהט
מש"ק אשכול עין הבשור מג"ב דרום
מדריך לוט"ר, חטיבה טקטית מג"ב
נפל בקרב ברעים
חבלן בימ"מ
קצין בימ"מ
קצין בימ"מ
סיירת בתחנת אופקים, מחוז דרום
מפקד פלגה במנהלת תיאום פעולות אכיפה
חוקר זירה מחלקת זיהוי פלילי (מז”פ) מחוז תל אביב
סגן מפקד יחידת תקיפה כפרית מג"ב דרום
מ' פלגה במנהלת תיאום פעולות אכיפה (מתפ”א)
מפקד תחנת משטרה שגב שלום
מפקד תחנת משטרת רהט
מג”ד סיירת הנח”ל
קצין בחיל הרגלים
לוחמת איסוף בגדוד 414
סגן מפקד יחידת מגלן
לוחם בגדוד 13
קצין קשר גדודי בגדוד 77
לוחם בגדוד 77
קצין במגלן
מש"קית ת"ש בגדוד 77
לוחם חילוץ והצלה בבא"ח העורף
לוחם בחטיבת גולני
לוחם בגדוד 77
מ"כית בבא"ח העורף
לוחם בגדוד 51
לוחם חילוץ והצלה בבא”ח העורף
סמ"פ בבא"ח העורף
מ"מ בבא"ח העורף
לוחם ביחידת מגלן
מג"ד תקשוב 481
נגד לוגיסטיקה בגדוד 51
מ"מ בבא"ח העורף
מ"כ בגדוד 51
מפקד צוות ביחידה הרב מימדית
מ"פ בבא"ח העורף
מתנדב זק"א
מפקד צוות בדובדבן
מח”ט הנח”ל
חובש בכיר ונהג אמבולנס במד"א
ראש מועצת שער נגב
מפקד פלוגה בגדוד ההנדסה 601, עוצבת עקבות הברזל (401), נפל בקרב בדרום רצועת עזה
גשש בחטיבה מרחבית דרומית, חיל הגנת הגבולות
מפקד כיתה בגדוד 6261 שבחטיבה 261, נפל בקרב בדרום רצועת עזה
לוחם בגדוד 13, חטיבת גולני, נפטר מפצעיו לאחר שנפצע ב-7.10.2023
לוחם ימ"ל, נפל ב7.10
לוחם בסיירת מטכ"ל
נשואה ואם לשלושה ילדים, תושבת כפר עזה. נפלה בעת פשיטת מחבלים על ביתה שבכפר עזה
עובד שירות הביטחון הכללי, נפל במהלך לחימה מול חוליות מחבלים שפשטו על ישובי העוטף
נפל במהלך לחימה מול חוליות מחבלים שפשטו על יישובי העוטף
גשש בחטיבה הדרומית באוגדת עזה
לוחם בגדוד 202
נפל בקרב על עוטף עזה
לוחם ביחידת מגלן
מפקד מחלקה בסיירת נחל
שירת במחוז דרום של פיקוד העורף
מ"פ תקיפה ביחידת עוקץ
שירת בלוגיסטיקה פקע"ר
סיירת בתחנת אופקים, מחוז דרום
לוחם היחידה המיוחדת ללוחמה בטרור (ימ"מ)
חוקר בתחנת באר שבע, מחוז דרום
בלש ביחידת מגן, מחוז דרום
סייר יס"מ נגב, מחוז דרום
לוחם ביחידה המיוחדת ללוחמה בטרור (ימ"מ)
לוחם בימ"מ
צלף ביחידה המיוחדת ללוחמה בטרור (ימ"מ)
סייר עירוני בתחנת שדרות, מחוז דרום
קצין טרור בלתי קובנציונאלי ביחידה המיוחדת ללוחמה בטרור (ימ"מ)
רכז חקירות תחנת שדרות, מחוז דרום
קצין ביחידה המיוחדת ללוחמה בטרור (ימ"מ)
לוחם בדובדבן
לוחם אש בתחת נתיבות
מפקד תחנת כיבוי קריית גת
בכתבה זו נעשה שימוש בתמונות וסרטונים אשר בעל הזכויות בהם לא נודע או לא אותר, בהתאם להוראות סעיף 27א לחוק זכות יוצרים. אם הנכם בעלי הזכויות, הנכם מתבקשים לפנות אלינו עם הצילום המקורי בדוא"ל office@kipa.co.il