מנהיג הציבור החרדי-ליטאי, הרב חיים קנייבסקי, הלך לעולמו בערב שבת האחרון והוא בן 94. משטרת ישראל השלימה את היערכותה לקראת הלוויה העצומה שצפויה להתקיים היום (א') בשעה 12:00 בבית העלמין בבני ברק.
-
עוד באותו נושאגדול הדור הסתכל עלי בעיניים מחייכות ונפקדנו: כוכב שבאבניקים מספר על הרב קנייבסקי
20/03/22 07:46
חסימת צירים בעקבות הלווית הרב קנייבסקי זצ"ל:
חברת "דן" פרסמה את השינויים במערך הקווים שלה. הקווים המושפעים: 2ב', 3ב', 4ב', 5ב', 6ב', 7ב', 8ב', 9ב', 17ב', 18ב', 28, 53, 160, 16, 31, 32, 34, 39, 41, 43, 60, 61, 62, 63, 65, 70, 92, 104, 140, 161, 267, 238, 266, 292. קווים 2ב', 3ב', 4ב', 5ב', 6ב', 7ב', 8ב', 9ב', 17ב', 18ב', 28, 53, 160, 166, 292
לא יפעלו ביום זה.
קו 16 - (תחנת המוצא/היעד יועתקו למסוף וינטר)
מכיוון מסוף כרמלית:
במסלול הרגיל עד הרב פרדס פינת שלם, שלם, מסוף וינטר - תחנה סופית!
לכיוון מסוף כרמלית: יציאה ממסוף וינטר, הטייסים, מח"ל, מעפילי אגוז והמשך במסלול הרגיל לכרמלית.
קו 31 (יפעל כקו סיבובי ממסוף כרמלית)
מכיוון מסוף כרמלית: במסלול הרגיל עד הירדן פינת משה דיין , משה דיין, הרא"ה, נגבה, הירדן והמשך במסלול הרגיל לכרמלית.
קו 32 (יפעל כקו סיבובי ממסוף עתידים)
מכיוון מסוף עתידים: במסלול הרגיל עד הרא"ה פינת נגבה, הרא"ה, משה דיין, הירדן, והמשך במסלול הרגיל.
קו 34 (יפעל כקו סיבובי ממסוף הלוחמים)
מכיוון ממסוף הלוחמים: במסלול הרגיל עד רבין פינת הרא"ה, רבין, בן גוריון, שד' ירושלים, עוזיאל והמשך במסלול הרגיל ללוחמים.
קו 39 (יפעל כקו סיבובי ממסוף רידינג)
מכיוון מסוף רידינג: במסלול הרגיל עד הרא"ה פינת משה דיין, הרא"ה, נגבה, הירדן, משה דיין והמשך במסלול הרגיל.
קו 41 (יפעל כקו סיבובי ממסוף הלוחמים)
מכיוון ממסוף הלוחמים: במסלול הרגיל עד בר לב פינת ששת הימים, ששת הימים, מח"ל, הטייסים, בר לב והמשך במסלול הרגיל לכיוון מסוף הלוחמים.
קו 43 (יפעל כקו סיבובי מבת-ים)
מכיוון בת-ים:
במסלול הרגיל עד משה דיין פינת לה-גווארדיה, לה-גווארדיה, הטייסים, השלום והמשך במסלול הרגיל למרכז הספורט בת-ים.
קו 60 (יפעל כקו סיבובי מתחנה מרכזית בת"א)
מכיוון תחנה מרכזית ת"א:
במסלול הרגיל עד שד' ירושלים פינת הרא"ה, הרא"ה, נגבה, עוזיאל, שד' ירושלים והמשך במסלול הרגיל לתחנה מרכזית תל-אביב.
קו 61 (יפעל כקו סיבובי ממסוף כרמלית)
מכיוון מסוף כרמלית:
במסלול הרגיל עד הרא"ה פינת נגבה, הרא"ה, משה דיין, הירדן והמשך במסלול הרגיל לכיוון מסוף כרמלית.
קו 62 (יפעל כקו סיבובי ממסוף רידינג)
מכיוון מסוף כרמלית:
במסלול הרגיל עד כצנלסון פינת ויצמן, ויצמן, רבין, בן גוריון והמשך במסלול הרגיל למסוף רידינג.
קו 63 (יפעל כקו סיבובי ממסוף כרמלית)
מכיוון מסוף כרמלית:
במסלול הרגיל עד פנחס פינת הרא"ה, הרא"ה והמשך במסלול הרגיל עד הכרמלית.
קו 65 (יפעל כקו סיבובי ממסוף כרמלית)
מכיוון מסוף כרמלית:
במסלול הרגיל עד הרא"ה פינת בן גוריון, הרא"ה, חיבת ציון והמשך במסלול הרגיל לכרמלית.
קו 70 (יפעל כקו סיבובי מתחנה מרכזית ת"א)
מכיוון תחנה מרכזית ת"א:
במסלול הרגיל עד ז'בוטינסקי פינת אבא הלל, אבא הלל, בן גוריון, ז'בוטינסקי והמשך במסלול הרגיל לתחנה מרכזית תל-אביב.
קו 92
מכיוון תחנה מרכזית פ"ת:
במסלול הרגיל עד ז'בוטינסקי פינת אהרונוביץ', ז'בוטינסקי, בן גוריון והמשך במסלול הרגיל. מכיוון קניון איילון: במסלול הרגיל עד ז'בוטינסקי פינת ר' עקיבא, ז'בוטינסקי והמשך במסלול הרגיל.
קו 104 (יפעל כקו סיבובי ממסוף כרמלית)
מכיוון מסוף כרמלית:
במסלול הרגיל עד לה-גווארדיה פינת הטייסים, הטייסים, אלוף שדה, עודד והמשך במסלול הרגיל למסוף כרמלית.
קו 140 (יפעל כקו סיבובי מבת-ים)
מכיוון בת-ים:
במסלול הרגיל עד משה דיין פינת הירדן, הירדן, ברנשטיין כהן, סן מרטין והמשך במסלול הרגיל לבת-ים.
קו 161 (יפעל כקו סיבובי ממסוף כרמלית)
מכיוון מסוף כרמלית:
במסלול הרגיל עד הרצל פינת הרא"ה, כיכר רמב"ם, ביאליק והמשך במסלול הרגיל לכרמלית.
קו 267 (יפעל כקו סיבובי ממסוף סבידור)
מכיוון מסוף סבידור: במסלול הרגיל עד נווה יהושע (לאחר הסיבוב בשכונת נווה יהושע) פינת הירדן, הירדן, משה דיין והמשך במסלול הרגיל למסוף סבידור.
קו 238
מכיוון הדר גנים: במסלול הרגיל עד גיסין פינת ראשון לציון, גיסין, הרב מלכה, ז'בוטינסקי, אבו חצירא, ששת הימים והמשך במסלול הרגיל לכיוון הדר גנים: במסלול הרגיל עד ששת הימים פינת אבו חצירא, אבו חצירא, ז'בוטינסקי, הרב מלכה, לגיסין והמשך במסלול הרגיל
קו 266
מכיוון בית רבקה: במסלול הרגיל עד חנן לוויתן פינת גיסין, גיסין, הרב מלכה, ז'בוטינסקי, אבו חצירא, מבצע קדש והמשך במסלול הרגיל לכיוון בית רבקה: במסלול הרגיל עד מבצע קדש פינת ששת הימים, אבו חצירא, ז'בוטינסקי, לרב מלכה, גיסין, חנן לוויתן והמשך במסלול הרגיל.
אלו הכבישים שנחסמו בעקבות הלוויה
כביש 4 ממחלף גנות למחלף מורשה בשני הכיוונים.
כביש 471 מחלף שעריה למערב.
עומסי תנועה
כביש 1 למערב שפירים - גנות.
כביש 4 לדרום תע"ש - מורשה.
כביש 4 לצפון ראשל"צ - גנות.
כביש 20 לדרום דר' כפר שמריהו - לה גווארדיה.
כביש 20 לצפון מבוא איילון - לה גווארדיה.
כביש 40 לדרום שעריה - בדק.
כביש 412 לצפון משמר השבעה - חמד.
כביש 471 למערב נחשונים - שעריה.